Meisjes en Dames naar FC Groningen – Vitesse.Het duel tussen FC Groningen en Vitesse zondag in de Euroborg ontpopt zich tot een soort ‘ladiesday’. Zeshonderd meiden en vrouwen uit het damesvoetbal bevolken dan de tribunes van het stadion.

De aanwezigheid van de vrouwen komt voort uit de samenwerking die de FC onlangs is aangegaan met SVO BDE uit Emmen, de grootste vrouwenvoetbalclub in Noord-Nederland. Alle leden van die club zullen de wedstrijd bijwonen, maar ook vrouwen van verenigingen die zijn aangesloten bij het amateurconvenant van de FC.

Ook vanuit VV Sweel gaat er op Zondag 20 maart a.s een groep Meisjes Jeugd en Dames naar Groningen, om de wedstrijd te bekijken.

Vertrek vanuit Sportpark Alterbarg : 13.00

Aankomsttijd Groningen: 14.00

Wedstrijd FC Groningen – Vitesse : 14.30

 Terugreis vanuit Groningen:  16.30

Aankomsttijd Zweeloo : 17.30

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta