VV Sweel heeft één hoofdbestuur dat is samengesteld uit onderstaande personen. Er zijn een aantal aandachtsgebieden verdeeld onder de bestuursleden.  Verder wordt er binnen de vereniging gewerkt met een aantal commissies en hierin zijn een heel aantal vrijwilligers actief.

Hoofdbestuur vv Sweel:

Voorzitter / dagelijks bestuur
Anita Klingenberg
Aandachtsgebied: Algemene zaken en communicatie, dagelijks bestuur
E: voorzitter@vvsweel.nl

Penningmeester / dagelijks bestuur
Geesje Meijerink
Aandachtsgebied: Financiën, dagelijks bestuur
E: penningmeester@vvsweel.nl

Secretaris / dagelijks bestuur 
Angela Berkhof
Aandachtsgebied: secretariaat, dagelijks bestuur
E: secretaris@vvsweel.nl

Wedstrijdsecretaris VV Sweel
Martin Pronk
T: 06-27617770,
E: wedstrijdsecretaris@vvsweel.nl

Bestuursleden

Henk Nijenbanning
Aandachtsgebied: Voetbalzaken Jeugd
E: jeugdzaken@vvsweel.nl

Hester Pronk
Aandachtsgebied: Faciliteiten beheerder (Materialen, Kantine, Kleding)

Remko Koopman
Aandachtsgebied: Coördinatie senioren
E: remkokoopman84@gmail.com

Jan Pol
Aandachtsgebied: Sponsoring
E: janpol1971@gmail.com

Ledenadministratie (geen onderdeel bestuur)
Wendy Vrieling / Gerda Looije
ledenadministratie@vvsweel.nl

Vertrouwenspersoon:
Jannie van der Weide
vertrouwenspersoon@vvsweel.nl

Telefoon: 06 225 83 899

Commissies

Technische Commissie Senioren

Wichard Vorsteveld, Jos Naber, Remko Koopman

tcsenioren@vvsweel.nl

Sponsor commissie:
Gert Naber, Geert Kiers, Lennart Elders, Bart Meems, Jan Pol, Jan Rein Koopman

Toernooi commissie:
Jaap Scholing, Hester Pronk, Thomas Kamman, Karin Eleveld, Arnald Epping, Henri Hooge, Jurjen Huitema
toernooi@vvsweel.nl

Scheidrechters commissie:
Paul Blaauwgeers, Gertjan Zuur, Martin Pronk, Richard Speelman, Roelf van Veen

Fondswerving commissie:
Anoek van der Weide, Anita Speelman, Geesje Meijerink, Hilde Rotmensen

Indeling kantinedienst: Ron Holscher

Kledingcommissie/ Materiaal commissie

Janneke Timmer, Gerda Looije , Remko Koopman,

kleding@vvsweel.nl

Beheer website: Gerda Looije, Jan Hooge, Thomas Kamman