Wijziging enkele Jeugdteams.Wijziging enkele VV Sweel  E en VV Sweel  F teams

Voor de komende zaalcompetitie en de voorjaarscompetitie zijn enkele teams gewijzigd. Deze keuze is genomen omdat we starten met een nieuw F team. Tevens hebben we te maken met enkele afmeldingen.  De nieuwe indeling kunt u vinden bij ‘Jeugd” onder het kopje ‘teams’. Onder bij de betreffende teams, staan ook de tijden dat er in de zaal getraind gaat  worden. Deze  zaal training vindt plaats in de sportzaal van de Aeldermeent in Aalden.

Voor de teams die twee keer trainen: de andere trainingsavond blijft ,in de winterperiode,gewoon buiten op het sportpark Alterbarg

Start  zaal training  vanaf 7 december 2015 

De sleutels worden binnenkort uitgereikt aan de trainers. Sommige avonden moeten de trainers de sleutel even doorgegeven.

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta