Wiebing en Jalving continueren samenwerking v.v. Sweel 

v.v. Sweel en de trainer-coaches Bert Wiebing (zat) en Ruud Jalving (zon) gaan nog een seizoen met elkaar verder. De beide oud-profvoetballers en v.v. Sweel bereikten deze week overeenstemming over een contractverlenging van een jaar.

Bert Wiebing is bij de zaterdaghoofdmacht van v.v. Sweel bezig aan zijn vierde seizoen als hoofdtrainer. Ruud Jalving staat voor het tweede jaar onder contract bij de zondagtak.

Sweel (zat) staat in de 4e klasse D na tien gespeelde wedstrijden met 22 punten op een voorlopig tweede plaats. Bovendien is de equipe van Wiebing al zeker van deelname aan de nacompetitie. In de 4e klasse D bezet Ruud Jalving met de zondaghoofdmacht van Sweel de vijfde plaats (9-15).

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta