Wedstrijden afzeggen en opnieuw inplannenHeb je te weinig spelers en je wilt een wedstrijd afzeggen. In het nieuwe seizoen 2016/2017 is er tot de woensdag na de speeldag nog tijd om een nieuwe datum af te spreken.

Het overkomt iedere wedstrijdsecretaris wel een keer. Een leider of wedstrijdsecretaris geeft door dat er te weinig spelers zijn om de wedstrijd te spelen. Gedurende het seizoen krijgt de KNVB veel berichten van wedstrijdsecretarissen dat zij overbelast worden door alle afzeggingen. Ook de KNVB wordt met deze vele afmeldingen geconfronteerd.

Vanaf de start van de competitie seizoen 2016/’17 is het zogenaamde ‘afzeggen’ van wedstrijden niet meer mogelijk!

Zie de volgende link voor meer informatie:

http://www.knvb.nl/nieuws/districtsnieuws/district-noord/10491/niet-genoeg-spelers-en-dan

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta