v.v. Sweel (zat) 1 blijft koploper in 5e klasse Fv.v. Sweel (zat) 1 heeft de klinkende seizoenstart zaterdagmiddag een passend vervolg gegeven. In eigen huis won de formatie van Bert Wiebing met 2-1 van Damacota uit. De hoofdmacht van Sweel (zat) blijft door de zege koploper in de 5e klasse F.

Vorige week (0-11 zege bij Erica’86) kreeg v.v. Sweel de drie punten op een presenteerblad. In eigen huis ging het aanzienlijk moeizamer en liet ook het voetbaltechnische aspect te wensen over. Bertin Kiers maakte de 1-0, maar de bezoekers repareerden de schade effectief (1-1). Pas twee minuten voor het eindsignaal stelde Vincent Kok vanaf de strafschopstip de nipte zege veilig.

Vier ploegen hebben na twee speelronden het maximaal aantal punten van zes.

1. Sweel (zat) 1      2 – 6
2. NKVV 1                  2 – 6
3. Tiendeveen 1        2 – 6
4. Wildervank 1        2 – 6

 (later meer)

Overige uitslagen v.v. Sweel

v.v. Sweel (zat) 2 uitgesteld

Sc Angelslo 4 – v.v. Sweel (zat) 3    7 – 0

Dalen VR 1 – Sweel VR 1    2 – 1

Sweel A 1 – Drenthina A 1    2 – 5

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta