VV Sweel Jeugdcup zaterdag 17 aprilDag jongens en meiden t/m 13 jaar,

Aankomende zaterdag doen we het anders. We spelen op verschillende veldgroottes oefenwedstrijden. Sommigen kinderen gaan 6 tegen 6 spelen, sommigen 8 tegen 8 en weer anderen 11 tegen 11. Als bijlage bij dit bericht zie je in welke groep je bent ingedeeld voor zaterdag.

Teamindeling zaterdag 17 april ronde 5

Het is de bedoeling dat je in Sweeltenue komt en om 8.45 uur aanwezig bent. We willen spelen om 9.00 uur. 

Bijzonderheden over de teamindelingen hoor je zaterdag als je op het veld komt. Het kan zijn dat we halverwege de wedstrijden de teams wisselen als we denken dat dit nodig is. Het is de bedoeling dat we lekker gaan voetballen maar ook wat gaan leren. Voor een aantal zal er voor het eerst gespeeld worden met buitenspel, voor anderen voor het eerst 8 tegen 8. We zien jullie allemaal zaterdag om 8.45 uur.

Tot zaterdag!

Uitslagen ronde 4B 10 april JO8 t/m JO13

Top 8 na ronde 4 B

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta