vv Sweel en Jan & Ageeth zetten langjarige samenwerking voortDe sportverzorgers Jan Timmer & Ageeth Baas en vv Sweel kunnen er geen genoeg van krijgen. Het contract werd donderdagavond weer met een jaar verlengd.

De langjarige samenwerking tussen de voetbalclub uit Zweeloo en Jan en Ageeth mag best uniek worden genoemd.

De twee gepassioneerde sportverzorgers zijn echte vakmensen en stralen dat ook uit. Ze hebben beide tal van vakstudies gevolgd, waaronder een pittige opleiding tot massagetherapeut. Jan en Ageeth zijn ingevoerd in diverse massagetechnieken en zijn met hun kennis op het gebied van blessurepreventie van grote waarde.

Als verzorgers hebben Jan en Ageeth een breed takenpakket. Blessurebehandelingen, masseren, het materiaal verzorgen en sportdrank bestellen. Jan en Ageeth doen het allemaal. Daarnaast zijn de twee Sweel’er in hart en nieren ook een belangrijk klankbord voor de spelers die bij hen op de massagetafel liggen. ‘Soms spreken we de spelers bemoedigend toe of geven ze advies. We hebben met bijna iedereen een goede band opgebouwd.‘

Jan en Ageeth genieten het vertrouwen. Ze spreken ronduit en doen dat met een brede glimlach. In hun ‘eigen‘ kleedkamer op ‘t Alterbarg voelen zij zich in hun sas en komen de verhalen vanzelf. Spelers tonen respect voor hun vakwerk. ‘Zonder die waardering kun je deze functie niet uitoefenen. De voetballers weten van onze ervaring en hebben er respect voor.‘

Hoe lang Jan en Ageeth nog met de waterzak langs en op het veld zullen lopen en met de handdoek boven het hoofd zwaaien, is een vraag waar beide Aaldenaren geen misverstand over laten bestaan. ‘We hadden vooraf nooit verwacht zo lang in dienst te blijven en zo lang we nog gedreven zijn, ga we door. De voetbalclub uit Zweeloo is een stuk van ons leven. Dat laat je niet zo maar los.’

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta