Van de bestuurstafel (deel 1)Het bestuur van vv Sweel komt elke derde dinsdag van de maand bijeen om zaken rondom voetbal en de randvoorwaarden te bespreken, plannen te maken, oplossingen te zoeken, ideeën te bedenken enz..

Om onze leden te laten weten waar we mee bezig zijn hebben we de rubriek ‘Van de bestuurstafel’ in het leven geroepen. In deze rubriek zal minimaal 1x per maand een terugkoppeling plaatsvinden van de zaken die tijdens de bestuursvergadering aan de orde zijn geweest of gaan komen. Ook is in de rubriek de planning en de vaste agenda te vinden.

Als leden bespreekpunten voor de vergadering hebben kan dit via secretaris@vvsweel.nl worden aangegeven. We zien u/jouw bespreekpunten graag tegemoet!

Vergadering

 • 17 november 2015
 • 15 december 2015
 • 19 januari 2016
 • 16 februari 2016
 • 15 maart 2016
 • 19 april 2016
 • 17 mei 2016
 • 21 juni 2016

Vaste bespreekpunten:

 • (technische) voetbalzaken senioren, dames & jeugd
 • Financiën
 • Faciliteiten (materiaal, kantine, kleding)
 • Commercieel (sponsoring en PR)
 • Planning
 • Communicatie naar de leden
lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta