Vacatures jeugd vv SweelElk jaar zijn er weer tientallen vrijwilligers actief voor de jeugd van onze vereniging. Zij zorgen ervoor dat de jeugdleden kunnen voetballen. Zonder deze vrijwilligers zouden we niet de stappen kunnen maken, die we nu maken.

Sinds afgelopen seizoen ligt er weer een fris jeugdbeleid. Onze vrijwilligers worden door verschillende partijen geïnformeerd om zo dit jeugdbeleid goed vorm te geven. Zo hebben we onlangs uitleg over spelprincipes van de KNVB gehad. Samen met onze vrijwilligers heeft de TC als doel het niveau in de hele jeugd te verhogen.

Voor het komende seizoen hebben nog enkele vacatures. Denk eens aan een rol als vrijwilliger bij de jeugd van vv Sweel!!

GEZOCHT:

MO17 1 Trainer/trainster voor de maandag of dinsdag

MO17 1 Elftalleider voor de zaterdag

JO15 2 Trainer/trainster dagen zijn nog te plannen

MO15 1 Elftalleider voor de zaterdag

JO8 1 Trainer/Trainster voor de woensdag

Voor informatie of aanmelding kun je terecht bij de leden van de TC:

Henk Nijenbanning

Mirella Jalving

Gerwin Stevens

Gert Willems

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta