v.v. Sweel wenst Henk ten Hoor een heel voorspoedig herstelTeamleider Henk ten Hoor van v.v. Sweel had een welverdiende zomerstop voor de boeg, maar het liep voor de sympathieke voetbalman uit Zweeloo allemaal heel anders.

Bij een onfortuinlijke val heeft Henk eind juni een schedelbasisfractuur opgelopen. Henk is voor behandeling opgenomen in het Scheper Ziekenhuis in Emmen, maar mag inmiddels een aantal uurtjes per dag weer naar huis. Gelet op de kwetsuur zal het herstel van Henk overigens nog enige tijd in beslag gaan nemen.

Uiteraard zal Henk alles in het werk stellen om zo snel mogelijk weer aan te sluiten bij de hoofdmacht, maar met allerbelangrijkste is dat het genezingsproces voorspoedig verloopt.

V.v Sweel wenst Henk voor de komende periode het allerbeste toe!

Wilt u een kaartje sturen?

Scheper Ziekenhuis

Henk ten Hoor – Oost 3 – Kamer 332

Boermarkeweg 60

7824 AA Emmen

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta