Uitslagen Sweel Jeugd Cup Ronde 4Het was wederom een mooie zaterdagochtend op het Alterbarg. Ondanks dat de teams een klein beetje veranderd moesten worden door een paar afwezigen werd er weer flink gestreden door de verschillende teams. De ploegjes bleken wederom nagenoeg gelijkwaardig. Er werd verdedigd, mooi samengespeeld en er waren hele mooie doelpunten te bekijken. Daarnaast werd er flink gestimuleerd door de leiders. Ook de spelleiders konden weer wedstrijdjes fluiten vandaag en deden dit weer keurig. De komende zaterdagen blijven we zo lang de veldomstandigheden het toe laten lekker voetballen. De teams voor a.s. zaterdag komen in de loop van de week weer op de website.

Uitslagen Ronde 4 JO8 – JO13 ( deel MO15)

Top 8 na ronde 4.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta