Uitslagen Sweel Jeugd Cup ronde 5Sweel Cup, ronde 5:​

Onder frisse omstandigheden werd er ook vanochtend weer leuk gestreden door de verschillende teams. De 6 wedstrijden bij de JO13/MO13 en MO 15 waren hrrl erg spannend en eindigden in een gelijkspel of met een verschil van 1 goal. Uiteindelijk bleek Venezuela, ondanks dat ze de minste goals maakten wel de dagwinnaar. In de jongste categorie waren de dikste uitslagen, maar gelukkig ook een paar hele spannende wedstrijden. Marokko werd daar de dagwinnaar. In de middelste categorie JO10/JO11 was Japan niet te verslaan en gingen de overige wedstrijden over en weer. 

Al met al weer een mooie zaterdagochtend. In de loop van de week volgt weer de nieuwe indeling.

Bij deze de uitslagen van vandaag, zaterdag 21 november en de top 8 per leeftijdscategorie na speelronde 5.

Uitslagen Ronde 5 : JO8 – JO-MO13/MO15

Top 8 na ronde 5.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta