Uitslagen en nieuwe indeling Jeugd Sweel CUP 13 maart.Wat wat het mooi afgelopen zaterdag! Er mocht weer gespeeld worden tussen de verschillende teams. We hebben weer genoten van veel mooie acties, goed verdedigend werk en mooie goals.

Toch was er ook een klein smetje. Bij de wedstrijden van de MO13 en JO13 kwam Fleur ongelukkig ten val en brak hierbij haar sleutelbeen. Fleur, beterschap gewenst. Hopen dat je weer snel leuke dingen kunt gaan doen.

Aankomende zaterdag 13 maart weer een nieuwe ronde met nieuwe kansen.

Uitslagen Ronde 1B JO8 – JOMO13

Indeling ronde 2B JO8 -JO9

Indeling ronde 2B JO10 – JO11

Indeling Ronde 2B JO13 – MO13

Speelschema Ronde 2B zaterdag 13 maart

Veel plezier allemaal a.s. zaterdag…..

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta