Sweel (zat) maakt gehakt van Meedhuizen : 9 – 1Een ontketend Sweel (zat) heeft zaterdagmiddag geen spaan heel gelaten van een zwak Meedhuizen. De laagvlieger in de 5e klasse E werd op ‘t Alterbarg op een oorwassing getrakteerd: 9-1.

De ploeg van trainer-coach Bert Wiebing had in de eerste 45 minuten al een comfortabele 5-0 voorsprong opgebouwd. In de tweede helft liet de hoofdmacht van Sweel zien in een puike vorm te verkeren en zegevierde uiteindelijk met 9-1. Vincent Kok maakte drie treffers. Lars Sikken, Willy Lubowa en Bertin Kiers scoorden elk tweemaal.

Komende zaterdag staat het topduel tegen naaste belager Tiendeveen op het programma. Het verschil tussen beide teams bedraagt zes punten. Het duel in Tiendeveen begint om 14.30 uur.

 

Stand:

1. Sweel (zat)   11 – 33

2. Tiendeveen   11 – 27

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta