Sweel Vr 1 loot Sc Bolsward 2 in kwartfinale KNVB-bekertoernooiZaterdag 29 april a.s. speelt Sweel Vr 1 in de kwartfinale van het districtsbekertoernooi tegen Sc Bolsward Vr 2. Het duel op sportpark Het Bolwerk in Bolsward begint om 12.45 uur🏆.

De Friezinnen, nog altijd in de race om de titel in de vierde klasse, waren in de achtste finale met 0-3 te sterk voor Ternaard Vr1. De ploeg van Jan Roelof Jansen stuurde Omlandia met een 3-1 nederlaag naar huis.

Supportersbus

Wil je mee om te supporten en ga je met ons mee in de bus? We vertrekken om 10:00 uur vanaf het sportpark en rijden rond 15:30 uur weer richting Zweeloo.

Kosten zijn +/- 12,50 per persoon, maar is afhankelijk van het aantal opgaves.

Opgave kan tot en met woensdag 26 april a.s. door een mailtje te sturen naar janroelofjansen4@gmail.com

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta