Sweel in tweede helft ten onder tegen AnnenSweel is in de eerste serieuze krachtmeting van dit seizoen tegen een nederlaag opgelopen. Op het Zwaagstra-toernooi was de kersverse 2e klasser Annen met 0-6 te sterk. Bij rust was de stand nog 0-1.

Lang was er weinig aan de hand voor de ploeg van Jarno Rotgers. Sweel  bood de gasten uit Annen ruim een uur prima partij. In het laatste halfuur kwam het klassenverschil toch tot uiting en liep Annen vrij eenvoudig uit naar 0-6.

Dalen was met 3-1 te sterk voor Sleen.

Programma Zwaagstra toernooi:

Zaterdag 24 augustus:

17.00 uur : Dalen – Annen

Zondag 25 augustus

14.00 uur : Sweel – Sleen

Stand Zwaagstra-toernooi:

  1. Annen 1 – 3 (6-0)

2. Dalen 1 – 3 (3-1)

3. Sleen 1-0 (1-3)

4. Sweel 1-0 (0-6)

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta