Sweel 4 (zon) kan zondag titel bemachtigenSweel 4 was zondag in Beilen al dichtbij de titel in de reserve 6e klasse, maar door het 2-2 gelijkspel tegen Beilen 8 moest het feestje nog een weekje worden uitgesteld.

De equipe uit Zweeloo kwam op 1-0 achterstand, maar Harrie Kuipers zette de ploegen nog voor rust op gelijke hoogte. In de tweede helft nam Sweel door een doelpunt van Karl Kruimink een voorschot op de titel, maar de thuisploeg kwam toch nog langszij (2-2).

Zondag lijkt het in het thuisduel tegen Asser Boys 7 niet meer mis te kunnen gaan. Sweel staat een straatlengte voor op de naaste rivalen Wijster 4 en Beilen 8. Het duel op ’t Alterbarg begint om 10.00 uur.

 

Stand:

1. Sweel 4 (zon)   19 – 55

2. Wijster 4   20 – 47

3. Beilen 8   17 – 40

4. Asser Boys 7   19 – 34

.

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta