Spelers vv Sweel E2 genieten in Duitsland!Vrijdagmiddag 13 mei was het zo ver. De spelers en begeleiding van vv Sweel E2 vertrok richting Nordhorn. Daar verbleven ze tot en met zondag, om als Zweden deel te nemen aan het mini EK. Alle teams vertegenwoordigen een land dat deze zomer deelneemt aan het grote EK. De wedstrijden werden gespeeld op het sportpark van FC Schuttorf ’09. Vrijdagavond vond de officiële opening plaats. Alle teams werden onder begeleiding van het betreffende volkslied het stadion in gedirigeerd. Meer dan 100 teams in verschillende leeftijdscategorieën betraden het veld. Het was een feestelijke happening. Na een korte nachtrust werd er zaterdagochtend fanatiek geoefend in de overdekte voetbalhal van het hotel. Om tien uur vertrokken we naar het voetbalveld. De eerste wedstrijd speelden we tegen België. Dit team was een jeugdteam uit Hoogezand. Onze kinderen wisten te winnen met 3-0. Thijmen scoorde twee keer.   Toen moesten we enkele uurtjes wachten op de volgende wedstrijd. Het was redelijk fris op het sportpark, dus we besloten te gaan eten op een warm plekje i.p.v. het koude sportpark. Aan tafelIn een restaurant deden de spelers te goed aan een heerlijke lunch. Om drie uur kwamen de supporters uit Zweeloo. Ouders en zusjes kwamen ons aanmoedigen. Helaas wisten de spelers van E2 de drie wedstrijden van de zaterdagmiddag niet te winnen. Het hoge niveau van de tegenstanders was te hoog gegrepen voor onze spelers. Na vier wedstrijden stonden we nog steeds op 3 punten. Na een kus en een knuffel voor de ouders en zusjes, gingen we snel naar ons verblijf. Daar wachtte een heerlijke warme douche en maaltijd. Toen iedereen weer op krachten was, begon het avondprogramma. Op twee professionele kegelbanen gingen we met elkaar de strijd aan. Wie zou de kegelkampioen worden?bowlen Zondagochtend 7.00 uur stonden we weer naast ons bed. Snel douchen, tas inpakken, kamer opruimen en ontbijten. Om 9.00 uur speelden we tegen Engeland, een E team van Heerenveense Boys. Deze strijd ging om de 4e plaats in de poule. Onze spelers waren nog niet helemaal bij de les, want we stonden snel achter met 2-0. Gelukkig wist Benjamin de anschlusstreffer te maken met een bekeken schot. De gelijkmaker hing in de lucht. En jaa we scoorden, alleen jammer; eigen doelpunt. Daarna scoorden de Engelsen nog één keer en verwezen ons naar de wedstrijd voor plek 9 en 10. Dit keer moesten we maar liefst 4,5 uur wachten. We speelden tegen Duitsland, zij waren 5e geworden in de andere poule. Deze poule was beduidend beter dan onze poule hadden we reeds opgemerkt. We wisten lange tijd de nul te houden, maar verloren uiteindelijk toch nog met ruime cijfers. Moe, maar ontzettend voldaan vertrokken we richting Zweeloo. Terugkijkend kunnen we stellen dat het een superweekend was. De spelers hebben genoten van de sfeer en de activiteiten. De begeleiding heeft geen wanklank gehoord. Nogmaals een woord van dank aan de sponsoren; vv Sweel, Westerhof aannemersbedrijf, Auto Mekkes, BMN bouw en alle toto-klanten. Team en begeleiding vv Sweel E2 teamfoto

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta