Smurfenvoetbal begint weerSmurfenvoetbal

Voor het negende  achtereenvolgende jaar,  gaan wij met ingang van woensdag 11 maart 2015  tot en met woensdag 27 mei, beginnen met Smurfenvoetbal voor jongens en meisjes geboren in 2009 en 2010.  (behalve in de meivakantie).

Wat houd dit in?

Elke woensdag van 14.00 – 15.00 zijn er op Sportpark Alterbarg trainers aanwezig die jullie spelenderwijs de beginselen van voetbal gaan aanleren. Je voetbalt met eigen leeftijdsgenootjes, jongens en meisjes door elkaar heen. Je speelt nog geen wekelijkse competitie, maar we proberen je op een speelse manier kennis te laten maken met voetbal. Op deze manier kan jij erachter komen of voetbal iets voor jou is. De kosten zijn 5 euro voor alle 10 trainingen, te voldoen bij de eerste training.

Geef je op voor 10  maart via de email: jeugdwebsite@vvsweel.nl.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta