Selectie verrast Ruben WillemsRuben Willems is na een geslaagde hartoperatie in het UMCG weer thuis. Ruben werkt in de vertrouwde omgeving verder aan zijn herstel.

De selectie van vv Sweel verraste Ruben met een gesigneerde wedstrijdbal. Alle handtekeningen van de selectiespelers staan erop. Namens de selectie bracht Mark Nijenbanning een bezoekje en overhandigde de speciale wedstrijdbal aan Ruben, die uiteraard een mooi plekje in zijn voetbalverzameling krijgt.

Ruben is sinds afgelopen week ook de trotse bezitter van de voetbalschoenen van FC Emmen-speler Nick Bakker. Uiteraard voorzien van de handtekening van de robuuste verdediger van de Drentse eredivisionist.

Namens vv Sweel wensen wij Ruben een heel voorspoedig herstel!

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta