Sweel sneuvelt in voorronde Protos Weering ZaalvoetbaltoernooiSweel is zaterdagavond uitgeschakeld in de voorronde van het prestigieuze Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi. De equipe uit Zweeloo eindigde in poule G als vierde.
 
In sporthal Esdal in Emmen ging de eerste wedstrijd tegen Ter Apel’96 nog nipt met 2-1 verloren. Zondag 1e klasser SVBO bleek vervolgens met 1-3 te sterk. De derde wedstrijd werd competitiegenoot Bargeres met 4-0 verslagen. In het laatste duel tegen Drenthina, de ploeg van Peter Timmer, kreeg Sweel met 2-0 klop.
 
 
Uitslagen Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi :

Ter Apel ’96 – Sweel  2-1 
 
Bargeres  Drenthina  1-2 
 
 Sweel – SVBO (zon)  0-3 
 
Ter Apel ’96  –  Bargeres  2-2 
 
 SVBO –  Drenthina  1-0 
 
 Sweel –  Bargeres  4-0 
 
 SVBO (zon) –  Ter Apel ’96  7-1 
 
 Drenthina  –  Sweel  2-0
 
 Bargeres  –  SVBO (zon)
 
 Drenthina –  Ter Apel ’96 (zon)
 – 
lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta