Oppermachtig Sweel laat twee punten liggen tegen Oranje Zwart (1-1)De hoofdmacht van vv Sweel is er zondagmiddag niet in geslaagd om in Wanneperveen met drie punten van het veld te stappen tegen Oranje Zwart. Het duel eindigde in 1-1.

Na een dominante eerste helft van de zijde van vv Sweel, met veel kansen, kwamen de bezoekers via een benutte strafschop van Wouter van der Veen op 0-1.

Na de voorsprong bleef de ploeg van Marnix Bakker heer en meester. Oranje Zwart creëerde weinig, kwam er aan de bal nauwelijks aan te pas, maar een voorzet van de zijkant viel voor de equipe uit Wanneperveen goed binnen: 1-1.

In de tweede helft bleef Sweel de bovenliggende partij. Voetballend was het weliswaar minder en ook de afronding liet te wensen over.

En dus voelt de 1-1 meer als twee verloren punten dan een gewonnen punt.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta