Ook hoofdsponsor Zwaagstra steunt de Samenloop voor Hoop!Leuke sponsoractie van hoofdsponsor Zwaagstra voor de Samenloop voor Hoop!

Zwaagstra Sierbestrating draagt ook een steentje bij aan de Samenloop voor Hoop en daarbij speelt VV SWEEL een belangrijke rol. De aankomende vier weekenden doneert Zwaagstra per gescoord doelpunt van VV SWEEL een bedrag aan het team ‘Van OnSCHATZbare Waarde’. Deze actie geldt voor alle teams van de zaterdag en zondag en dat zijn er nogal wat!

Naast dat het een hele mooie actie is, is het natuurlijk ook een extra motivatie voor de teams om veel te scoren! Dus voor alle spelers: loop de komende weekenden nog net even wat harder, doe extra hard je best en zorg dat er zoveel mogelijk gescoord wordt voor het goede doel!

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta