Old Stars & Jong Stars in voetbalfamilies Jalving, Van der Weide en KammanEchte voetbalfamilies en bijzondere supporters vormen de historie van het 100-jarig vv Sweel. De familie Jalving, Van der Weide en Kamman zijn van die echte voetbalfamilies, met grote verdiensten voor onze club.

De families lopen als een rode draad door de clubhistorie en zijn anno 2022 nog op tal van fronten actief binnen de club.

Zaterdagavond waren de families tijdens de jubileumwedstrijd op ’t Alterbarg niet alleen als Old Stars present, maar ook de Young Stars en de aanstormende talenten Mylan en Jesse van der Weide waren nadrukkelijk van de partij.

Op de foto: Ruud, Thomas, Geert en Harjan. Jort wordt geflankeerd door Mylan (links) en Jesse.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta