Nuttige oefenduels voor hoofdmachten Sweel



De hoofdmacht van Sweel (zat) speelde op het kunstgras in Witteveen een oefenduel tegen SV. Mussel. Sweel kwam na een halfuur spelen op 1-0. In de 77e minuut kwamen de Groningers op gelijke hoogte. Voor Sweel (zat) was het een oefenduel met perspectief en was de ploeg duidelijk beter dan de huidig nummer 7 van de 5e klasse E.

 

Sweel (zon) was in het oefenduel tegen het in de 5e klasse acterend Gasselternijveen heer en meester. De ploeg van Ruud Jalving leidde bij rust met 3-1. In de tweede helft liep Sweel uit naar 5-1, maar met iets meer precisie waren dubbele cijfers mogelijk geweest. Richard Speelman was met vier treffers de grote man en ook Wouter van der Veen was trefzeker.

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta