Metinus is na hartinfarct zijn redders dankbaar: ‘Het ging allemaal heel snel’Metinus Wesseling mist geen wedstrijd van v.v. Sweel. Ook afgelopen zondag was de betrokken supporter met zijn zoon Owen aandachtig toeschouwer op ’t Alterbarg. Op zijn vertrouwde stek en met zijn vertrouwde voetbalmaten.

Tijdens de wedstrijd bekroop de 58-jarige Meppenaar een wat vreemd gevoel. Het gevoel dat er iets met zijn lichaam niet in orde was. Dat bleek waarheid. Tegen het einde de wedstrijd werd Metinus onwel en werd er onmiddellijk acute hulpverlening ingeroepen.

In de catacomben werd hij getroffen door een zwaar hartinfarct. Dankzij snel ingrijpen van vrijwilligers van v.v. Sweel en ambulancepersoneel werd zijn leven gered. ‘Als zij er niet waren geweest… Ja, wat er dan had kunnen gebeuren, daar moet ik niet aan denken…’

Het ambulancepersoneel heeft meteen een hartfilmpje gemaakt en de ernst werd gelijk duidelijk. ‘Ik ben zondagmiddag in het ziekenhuis goed en snel behandeld, maar weet niet meer precies hoe het allemaal ging. Het overkomt je. Na een dotterbehandeling is er één stent geplaatst. Al met al was het heftig; ik voel me nu gelukkig weer redelijk goed en ben weer thuis. Binnenkort start de revalidatie en hoop ik weer voorzichtig de draad op te kunnen pakken.’

Ik wil v.v. Sweel en de vrijwilligers enorm bedanken voor het snelle handelen en de goede nazorg. Hoe sneller de hulp, hoe kleiner de schade. Elke seconde telt. Dat bleek zondag mijn redding. Er is heel professioneel gehandeld. Mede namens mijn vrouw en kinderen heel hartelijk bedankt en hopelijk sta ik snel weer in goede gezondheid als supporter langs de lijn.’

Bestuur, leden en supporters van v.v. Sweel wensen Metinus een heel voorspoedig herstel toe!

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta