Marnix Bakker verlengt zijn verblijf bij ongeslagen v.v. Sweelv.v. Sweel heeft trainer Marnix Bakker langer aan zich gebonden. De oefenmeester uit Oosterhesselen heeft zaterdagavond voorafgaande aan de nieuwjaarsreceptie zijn contract met een jaar verlengd.

Bakker is bezig aan zijn eerste seizoen bij de club uit Zweeloo, dat in de 3e klasse D na elf duels nog steeds ongeslagen is. v.v. Sweel staat op de tweede plaats met 25 punten, maar dat zijn er slechts twee minder dan koploper SVV’04.

Sweel hervat de competitie op zondag 5 februari met een uitduel tegen FC Ter Apel’96.

Bij de foto : Marnix Bakker staat ook volgend seizoen onder contract bij het nog ongeslagen vv Sweel. Voorzitter Anita Klingenberg is blij met de contractverlenging van de succesvolle trainer-coach uit Oosterhesselen.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta