Kaartenactie FC Groningen – Sparta Rotterdam op zaterdag 7 mei a.s.vv Sweel is lid van het Amateurconvenant van FC Groningen. Dit lidmaatschap biedt onder meer de mogelijkheid om af en toe met korting een thuiswedstrijd van FC Groningen te bezoeken.

Bij de wedstrijd FC Groningen – Sparta Rotterdam op zaterdag 7 mei kunnen leden van onze vereniging tegen een aantrekkelijke korting de wedstrijd in de Euroborg bezoeken.

Dat betekent dat je voor tien euro naar FC Groningen – Sparta Rotterdam kunt op 7 mei. Elk lid kan twee kaarten bestellen en dus ook gezellig een vriend(in) of familielid meenemen, wellicht zelfs als teamuitje 😁💚

Via de volgende speciale link kun je een kaartje kopen:

https://tickets.fcgroningen.nl/initiative/Amateurconvenant-gemeenten

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta