JVZ wint zeer geslaagd Holland Intermediair VerenigingstoernooiDe jeugdteams van Jeugdvoetbal Zuidwolde (JVZ) zijn afgelopen zaterdag winnaar geworden van het door v.v. Sweel georganiseerde Holland Intermediair Verenigingstoernooi.

Liefst 24 jeugdteams van acht deelnemende verenigingen kwamen op sportpark ’t Alterbarg in Zweeloo  in actie. Deelnemende verenigingen waren Drenthina, JVZ, Sweel, Twedo, VIOS(O) VKW, HZVV en DZOH. Van elke club nam een JO 19, JO 17 en JO 15 team aan het toernooi deel.

De toernooicommissie kijkt terug op een uitermate geslaagd evenement.

Winnaar categorie JO 15: 1. v.v. Sweel, 2. VKW en 3. VIOS(O)

Winnaar categorie JO 17: 1. JVZ, 2. Twedo, 3. VKW

Winnaar categorie JO 19: 1. Twedo, 2. JVZ, 3. VKW

 

Totaal klassement (Verenigingsprijs): (1e in een categorie leverde 8 punten op, 2e was goed voor 7 punten enz…)

  1. JVZ (20 punten)
  2. Twedo (19 punten)
  3. VKW ( 19 punten)
  4. Sweel (14 punten)
  5. VIOS(O) (12 punten)
  6. HZVV (9 punten)
  7. Drenthina (8 punten)
  8. DZOH (7 punten)

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta