Jans Bos (61) kondigt vertrek aan als trainer van vv SweelJans Bos vertrekt aan het einde van dit seizoen als trainer van vv Sweel. De 61-jarige oefenmeester uit Aalden is aan zijn eerste seizoen bezig in dienst van de zondag derdeklasser uit Zweeloo.

Het bestuur van vv Sweel wilde graag verder met Bos, maar de coach heeft aangegeven dat hij na dit seizoen kiest voor een andere invulling van zijn werkzaamheden.

Jans Bos, onder meer in bezit van het diploma UEFA A/TC1, was in het verleden onder meer trainer van
Hoogeveen, SC Heerenveen, ACV, Olympia’28, HZVV, SV Meppen en The Knickerbockers VR. Met het vrouwenteam van de stad-Groninger studentenclub – die hij vier seizoenen onder zijn hoede had – promoveerde Bos naar de hoofdklasse.

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta