Iris Meijerink (10) al twee keer mascotte van AFC AJAXWat is er nou toffer dan voor een wedstrijd van AJAX aan de hand van een speler mee het veld op te lopen? Niets toch? Iris Meijerink uit Wezuperbrug kan er over meepraten. Als lid van de AJAX Kids Club is zij inmiddels al twee keer mascotte geweest. ‘Het is voor mij een droom die is uitgekomen’, zegt de 10-jarige supporter van de Amsterdamse topclub.

Over geluk heeft Iris bepaald niet te klagen. Vorig weekend was ze door de AJAX-kidsclub uitgenodigd om als mascotte bij de wedstrijd FC Groningen – AJAX te fungeren. In een uitverkocht Euroborg stond ze pontificaal op de middenstip, oog in oog met haar rood-witte idolen. En op 13 mei j.l. was Iris ook al te gast bij de KNVB-bekerfinale voor Vrouwen tussen FC Twente en AJAX in het Kyocera Stadion in Den Haag. ‘Ook daar heb ik echt van genoten!’

Iris is al een paar jaar lid van de AJAX-kidsclub en uiteraard hoopt ze op korte termijn nogmaals te worden uitgenodigd als mascotte. ’Dat is bepaald niet uitgesloten’, weet de bofkont. ‘Voor ieder competitieduel worden er op ajaxkidsclub.nl namelijk mascottes uitgekozen. Je moet dan deelnemen aan een prijsvraag en dan moet je geluk hebben om uitgenodigd te worden. Dat geluk heb ik nu twee keer in korte tijd gehad.’ Mascotte tijdens een competitiewedstrijd in de Amsterdam Arena is het volgende doel waar Iris alvast reikhalzend naar uitkijkt………

Normaal gesproken is sportpark ’t Alterbarg in Zweeloo de uitvalsbasis van Iris, want ze speelt met veel plezier in de Meisjes E1-junioren van v.v. Sweel. Eerlijk is eerlijk: er gaat niets boven AJAX……

Bijschrift foto: Iris Meijerink (10) is in korte tijd al twee keer mascotte geweest van AFC AJAX. ‘Een schitterende ervaring!’ (Foto: Jos Grootscholten)

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta