Forse bekerzege Sweel (zat) * Ook winst voor damesteamsDe hoofdmacht van Sweel (zat) is het districtsbekertoernooi uitstekend gestart. De ploeg van Bert Wiebing won op ’t Alterbarg met 9-2 van 5e klasser Groninger Boys (zat).

Jurjen Huitema was met drie treffers het meest doelpuntrijk. Verder leverden Bert-Jan Volders (2x), Lars Sikken (2x), Bertin Kiers (1x) en Egbert Vugteveen (1x) een aandeel in de eclatante 9-2 overwinning.

In dezelfde poule wist Veenhuizen op bij bezoek bij HS’88 uit Hoogezand met 0-3 te winnen.

 

Stand:

1. Sweel (zat)  1 – 3 ( 9 – 2)

2. Veenhuizen 1 – 3 ( 3- 0 )

3. HS’88 1 – 0 ( 0 – 3 )

4. Groninger Boys 1 – 0 ( 2 – 9 )

 

Ook de dames van v.v. Sweel hadden in de eerste wedstrijd van het bekertoernooi succes. Sweel Vr 1 won op bezoek bij Nieuw-Balinge met 0-5 en Sweel Vr2 was in eigen huis met 4-2 te sterk voor Schoonebeek Vr1.

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta