De jongste leden van vv Sweel aan de balHallo spelers en ouders en clubgenoten van F4!

Hierbij een verslag van de uitwedstrijd Sweel F4G – CEC F5G van zaterdag 13 september ’14.
Opgetogen reden we met ons team naar Emmercompascuum. Het was mooi weer en we begonnen vol goede moed aan de wedstrijd. Al vlug kwamen we op een 0-2 achterstand, maar in de eerste helft maakte Thian toch een prachtig doelpunt en kwamen we op 1-2. Dat gaf de burger moed en iedereen heeft knap gevoetbald! Gijs, onze doelman, hield veel ballen tegen maar de tussenstand werd 1-4.

Na de rust kwam Annemijn in het doel. Ook zij stond kranig te verdedigen! Helaas bleek onze tegenstander toch sterker… we eindigden met een verlies, stand 1-12. Op naar de volgende match!

 

 

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta