Competitie indelingen – update!De indelingen van de competities van de standaard mannenteams zijn bekend.
Voor de indelingen van de competities staat voor de KNVB een sportieve en spannende competitieopzet voorop. Het uitgangspunt is om zoveel als mogelijk tegemoet te komen aan de sportieve wensen van de verenigingen.

De competities werden voorheen ingedeeld op basis van het aantal verenigingen per district. Vanaf het seizoen 2014/’15 wordt er bij de competitie-indeling naast het sportieve aspect ook gekeken naar de meest optimale geografische indeling voor de verenigingen. Hierbij streeft de KNVB er naar om competities voor verenigingen –met name aan de districtsgrenzen- op te zetten met meer tegenstanders uit de omgeving, wat resulteert in meer derby’s, minder reisafstanden bij uitwedstrijden en meer toeschouwers bij de wedstrijden.

Competitie-indeling vv Sweel 1 (zat) – 5e Klasse F
Damacota
Erica ’86
NKVV
NWVV
Nieuw Balinge
SETA
vv Sweel
FC Ter Apel ’96
Tiendeveen
Twedo
VEV
Wildervank

Competitie-indeling vv Sweel 1 (zon) – 3e Klasse D
Bargeres
CEC
DVC ’59
Musselkanaal
Protos
Raptim
Sleen
vv Sweel
Titan
Twedo
Valthermond
ZFC Zuidlaren
Zwartemeerse Boys

Competitie-indeling vv Sweel 2 (zon)  – 2e Klasse D

Bargeres 2
Beilen 3
Dalen 2
Protos 2
Raptim 3
Sleen 2
SC Stadskanaal 3
vv Sweel 2 (zon)
FC Ter Apel’96 2
Titan 2
SV Twedo 2
Zwartemeer 3

Competitie-indeling vv Sweel Zaal 1  – 4e Klasse 01
vv Sweel 1
Emmen 2
SVV’04 3
Erica SC 2
Dalen 4
Zandpol 1
Emmen 3
SVV’04 2
DOSKO 2
EHS’85 2
Drenthina 1

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta