Brede lach op gezichten OldStars…mooie herinneringen aan vele succesvolle seizoenen, de voetbalhumor en derde helft..!De brede lach was afgelopen zaterdag niet van de gezichten te krijgen van de Old Stars van vv Sweel, die weer op het toneel verschenen tijdens de jubileumwedstrijd tegen Sweel 1.

Het was een mooie happening op ’t Alterbarg, waar de onvervalste voetbalhumor, voor, tijdens en vooral na afloop van de wedstrijd niet ontbrak!

Foto: Gerda Looije

Geen pressievoetbal of ingewikkelde tactische analyses, maar iedereen beleefde vooral veel plezier aan de ouderwetse voetbalmatch op ‘t Alterbarg. Een wedstrijd waar iedereen naar uitkeek en die aan alle verwachtingen voldeed!

Mooi was ook de opkomst met de aanstormende voetbaljeugd van vv Sweel. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst!


Bij de teamfoto van Jansje Brands :
Bovenste rij: Remko Koopman, Peter Timmer, Jesper Vaessen, Hans Lanting, Jos Naber, Henk Manting, Michel Burger, Rene Lanting, Gerben Niehof, Jan Wiebing, Rinie Wiebing, Bernd Hollander, Jarno Rotgers, Geert van der Weide en Erik Holties.

Onderste rij: Henk Nijenbanning, Korne Hummel, Ruud Jalving, Andre Pol, Harjan Jalving. Theo Wiebing, Jelmer Drewes, Roelof Sikken, Gert Willems, Rene Aasman en Thomas Kamman. 

Op Facebook een uitgebreide fotoreportage van Jan Timmer en Gerda Looije:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=vvsweel&set=a.1985066925030841

lid worden jeugd van vv Sweel
 
supportersvereniging vv Sweel Clubwebshop Muta