Team Trainers / Leiders telefoon: e-mail: Trainingsavond(en)
JO19-1 trainer/coach:Wilfred Kuipers 06-11490561 wilfred86kuipers@gmail.com dinsdag en donderdag:
  leider:  Vacant     18.30 – 19.45 uur
JO17-1 trainer/coach: Stefan Hemmen 06-21625812 stefanhemmen@hotmail.com maandag en woensdag:
  leider: Bert ter Avest 06-15657101 bertteravest16@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
  grensrechter: Marc Stevens      
JO17-2 trainer: Di – Gerwin Alting 06-57333996 a.berkhof@hetnet.nl dinsdag en donderdag:
                  Do – Twan Jalving 06-57063996 ruudjalving@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
  leiders: Fakie Rotmensen 06-42542556 fakie.dieneke@gmail.com  
   Leider :Vacant      
  grensrechter: Dennis Popken 0591-372149 familiepopken@live.nl  
MO17-1 trainers: Vacant     Trainingsavond in overleg
                    Vacant     18.30 – 19.45 uur
  leiders: Harjan Jalving 06-54650171 harjanjalving@ziggo.nl  
  Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com  
JO15-1 trainer/coach:Jeroen Dijkstra 06-11915490 jeroendijkstra64@gmail.com dinsdag en donderdag:
  leiders: Jan Pol 06-19064176 janpol1971@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
  grensrechter: Stefan Pol 06-18564035 andre1970@gmail.com  
MO15-1 trainer/coach: Jordy Werkman 06-25362171 fam.werkman@kpnmail.nl maandag en woensdag:
                           Tom Tempelman 06-27202429 tomtempelman6@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
  leider: Vacant      
JO13-1 trainer/coach: Gerwin Stevens 06-41507043 gerwin_harma@kpnmail.nl maandag en woensdag:
  leider: Mark Holman 06-19269846 markholman1972@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
MO13-1 trainer/coach: Joris van Veen 06-37466922 gelpenberg@hetnet.nl dinsdag en donderdag:
  leider: Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl 18.30 – 19.45 uur
JO11 1G trainer: Di -Niels Kuipers 06-31572893 nielsie723@gmail.com dinsdag en donderdag:
  Do – Jorn Scholing 06-50291164 jornscholing@hotmail.com 18.30 – 19.30 uur
  leiders: Jaap Scholing 06-52394074 j.j.h.scholing@rvec.nl  
  Jorn Scholing 06-50291164 jornscholing@hotmail.com  
J010-1G trainers: Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl maandag en woensdag:
  leiders: Marjan Koopman 06-24952022 mjhaar81@hotmail.com 18.30 – 19.30 uur
  Gert Naber 06-10003777 gert_naber@hotmail.com  
J010-2G trainers: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com maandag en woensdag:
  leiders: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com 18.30 – 19.30 uur
  Ruth Ellen 06-45442737 r_ellen5@hotmail.com  
JO9-1 trainers: Hans Meijer 06-55551258 hoofdjeugdopleiding@vvsweel.nl woensdag:
  Jort Jalving 06-57273807 jortjalving19@gmail.com 18.00 – 19.00 uur
  Jens de Lange 06-23756659 jensdelange04@gmail.com  
  Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl  
  leiders: Jort Jalving 06-57273807 jortjalving19@gmail.com  
  Jeffrey de Vries 06-15125308 info@jvdauto.nl  
JO8-1 trainers: Hans Meijer 06-55551258 hoofdjeugdopleiding@vvsweel.nl woensdag:
  Jort Jalving 06-57273807 jortjalving19@gmail.com 18.00 – 19.00 uur
  Jens de Lange 06-23756659 jensdelange04@gmail.com  
  Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl  
  leiders: Leon Hofma 06-25590003 l-eon@outlook.com  
  Edwin Lahuis 06-27257252 e.lahuis@hotmail.com