TEAM TRAINER TELEFOON EMAIL Trainingsavond(en)
JO19-1 Sander Guchelaar 06-46308512 sanderguch@live.nl  Maandag en woensdag: 18:30 – 19:45 uur
JO17-1G Wilfred Kuipers 06-22435798 wilfred86kuipers@gmail.com Dinsdag en donderdag: 18:30 – 19:45 uur
JO17-2 Roald Vrieling 06-12251732 roald.vrieling@hotmail.com Dinsdag en donderdag: 18:30 – 19:45 uur
JO15-1G Gert Willems 06-27486648 gert.willems@hetnet.nl Maandag en woensdag: 18:30 – 19:45 uur
JO15-2G Stefan Hemmen 06-21625812 stefanhemmen@hotmail.com
MO15-1 Robin Schonewille (ma) 06-11332234 rrrrrobinschonewille@gmail.com Maandag en donderdag 18:30 – 19:30 uur
Jaap Scholing (do) 06-52394074 j.j.h.scholing@rvec.nl
JO13-1 Rick ter Avest 06-25207112 rickteravest@gmail.com Dinsdag en donderdag: 18:30 – 19:30 uur
MO13-1 Joris van Veen 06-37466922 gelpenberg@hetnet.nl Dinsdag en donderdag: 18:30 – 19:30 uur
JO11-1 Gerwin Stevens (di) 06-41507043 gerwin_harma@kpnmail.nl  Dinsdag 18.45 uur
Jordy Werkman 06-25362171 fam.werkman@kpnmail.nl
Stefan Pol 06-51763496 andre1970@gmail.com 
Twan Jalving (do) 06-57063996 ruudjalving@gmail.com Donderdag 18.30 uur
MO11-1 Henrieke Vugteveen/Sanne Prinsen Maandag en donderdag: 18:30 – 19:30 uur
Joop Beukers (do) 06-48461787 hhjbeukers@hotmail.com
JO10-1 Gerwin Stevens (di) 06-41507043 gerwin_harma@kpnmail.nl  Dinsdag 18.45 uur
Jordy Werkman 06-25362171 fam.werkman@kpnmail.nl
Stefan Pol 06-51763496 andre1970@gmail.com 
Henrico Schonewille 06-12387379 henri73@ziggo.nl Donderdag 18.30 uur
JO9-1G Jesse/Niels Kuipers Maandag en woensdag: 18:30 – 19:45 uur
Jan Roeloef Jansen (wo) 06-55748956 wapenvanaelden@planet.nl
JO8-1 Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com Woensdag: 17.45 uur
Tom Tempelman 06-27202429 tomtempelman6@gmail.com
Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl
Jorn Scholing 06-50291164 Jornscholing@hotmail.com
JO8-2G Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com Woensdag: 18:00 – 19:00 uur
Tom Tempelman 06-27202429 tomtempelman6@gmail.com
Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl
Jorn Scholing 06-50291164 Jornscholing@hotmail.com
JO7-1G Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com
Tom Tempelman 06-27202429 tomtempelman6@gmail.com
Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl
Jorn Scholing 06-50291164 Jornscholing@hotmail.com
Smurfen   Woensdagmiddag voorjaar 2019
Keeper ?   ?
Team Leider Telefoon email Aanvang
JO19-1 Sander Guchelaar 06-46308512 sanderguch@live.nl  14.30 uur
André Pol 06-51763496 andre1970@gmail.com 
JO17-1 Wilfred Kuipers 06-11490561 wilfred86kuipers@gmail.com 9.30 uur
Gerrit Haddering 06-22046526 g.haddering@gmail.com
Henk Reinders 06-29147656 gtump@home.nl 
JO17-2 Roald Vrieling 06-12251732 roald.vrieling@hotmail.com 11.00 uur
Twan Jalving 06-57063996 ruudjalving@gmail.com
JO15-1 Gert Willems 06-27486648 gert.willems@hetnet.nl 9.30 uur
Bas Been
Dennis Popken (grens) 372149 familiepopken@live.nl
JO15-2 Henri Hooge 06-10159002 henrienesther@hetnet.nl 11.00 uur
Anita Klingenberg 06-50559775 a.klingenberg@ziggo.nl 
MO15-1 Harjan Jalving 06-54650171 harjanjalving@ziggo.nl  9.30 uur
Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com
JO13-1 Rick ter Avest 06-25207112 rickteravest@gmail.com 9.30 uur
Bert ter Avest 06-15657101 bertteravest16@gmail.com
Johan Reinhoud 06-51824104 johan.reinhoud@hetnet.nl
MO13-1 Marcel Kuper 06-30099407 marcelkuper@hotmail.com  11.00 uur
Joris van Veen 06-37466922 gelpenberg@hetnet.nl
JO11-1 Lars Sikken 06-28655037 lars_081295@hotmail.com  09:00 uur
Jordy Werkman 06-25362171 fam.werkman@kpnmail.nl
JO10-1 Mark Holman 06-19269846 markholman1972@gmail.com 09:00 uur
Stefan Pol 06-18564035 andre1970@gmail.com 
MO11-1 Joop Beukers 06-48461787 hhjbeukers@hotmail.com 10.30 uur
Gerlof Tempelman 06-53547224 gerloftempelman@gmail.com 
JO9-1 Jaap Scholing 06-52394074 j.j.h.scholing@rvec.nl 9:00 uur
Jorn Scholing 06-50291164 Jornscholing@hotmail.com
JO8-1 Mirella Jalving 06-23191624 mirellajalving@gmail.com 10:30 uur
Olfred Nijenbanning 06-46378800 o.nijenbanning@home.nl
JO8-2 Marjan Haan 06-24952022 mjhaar81@hotmail.com 10:30 uur
Kirsten Germs 06-20849652 kirsten99@live.nl
JO7 Ruth Ellen 06-45442737 r_ellen5@hotmail.com 
Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl