Team Trainers / Leiders telefoon: e-mail: Trainingsavond(en)
JO19-1 trainer/coach: Wilfred Kuipers 06-11490561 wilfred86kuipers@gmail.com dinsdag en donderdag:
  leider: André Pol 06-51763496 andre1970@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
         
JO17-1 trainer/coach: Stefan Hemmen 06-21625812 stefanhemmen@hotmail.com maandag en woensdag:
  leider: Bert ter Avest 06-15657101 bertteravest16@gmail.com 18.30 – 19.45 uur
         
MO17-1 trainers: Ma – Jan Pol 06-19064176 janpol1971@gmail.com Maandag:
  Do – Jaap Scholing 06-52394074 j.j.h.scholing@rvec.nl 19.00 – 20.00 uur
  leiders: Harjan Jalving 06-54650171 harjanjalving@ziggo.nl donderdag:
  Jeroen Amersfoort 06-21911064 amersfoort.j@hotmail.com 18.30 – 19.45 uur
         
JO15-1 trainer/coach: Gert Willems 06-27486648 gert.willems@hetnet.nl maandag en woensdag:
  leider: Anita Klingenberg 06-50559775 a.klingenberg@ziggo.nl 18.30 – 19.45 uur
  grensrechter: Dennis Popken 0591-372149 familiepopken@live.nl  
         
JO15-2 trainer: Di – Gerwin Alting 06-57333996 a.berkhof@hetnet.nl dinsdag en donderdag:
  Do – Henk Reinders 06-29147656 gtump@home.nl 18.30 – 19.45 uur
  leiders: Rick ter Avest 06-25207112 rickteravest@gmail.com  
  Stefan Pol 06-18564035 andre1970@gmail.com  
         
MO15-1 trainers: Robin Schonewille 06-11332234 rrrrrobinschonewille@gmail.com maandag en woensdag:
  Henrike Vugteveen 06-55534834 henrikex_94@hotmail.com 18.30 – 19.45 uur
  leiders: Daphne Stevens 06-40460614   dj.stevens27@icloud.com  
  VACANT      
         
JO13-1 trainer/coach: Twan Jalving 06-57063996 ruudjalving@gmail.com dinsdag en donderdag:
  trainer/coach: Gerwin Stevens 06-41507043 gerwin_harma@kpnmail.nl 18.30 – 19.30 uur
         
MO13-1 trainer/coach: Joris van Veen 06-37466922 gelpenberg@hetnet.nl dinsdag en donderdag:
  leider: Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl 18.30 – 19.30 uur
         
JO11-1G trainer/coach: Jordy Werkman 06-25362171 fam.werkman@kpnmail.nl maandag en woensdag:
  trainer Ma: Tom Tempelman 06-27202429 tomtempelman6@gmail.com 18.30 – 19.30 uur
  leider: Mark Holman 06-19269846 markholman1972@gmail.com  
         
JO9-1 trainer: Niels Kuipers 06-31572893 nielsie723@gmail.com maandag en woensdag:
  leiders: Olfred Nijenbanning 06-46378800 o.nijenbanning@home.nl 18.30 – 19.30 uur
  Jaap Scholing 06-52394074 j.j.h.scholing@rvec.nl  
         
JO9-2G trainers: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com woensdag:
  Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl 18.00 – 19.00 uur
  Jens de Lange 06-23756659 jensdelange04@gmail.com  
  Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl  
  leiders: Marjan Koopman 06-24952022 mjhaar81@hotmail.com  
  Gert Naber 06-10003777 gert_naber@hotmail.com  
JO9-3G trainers: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com woensdag:
  Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl 18.00 – 19.00 uur
  Jens de Lange 06-23756659 jensdelange04@gmail.com  
  Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl  
  leiders: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com  
  Ruth Ellen 06-45442737 r_ellen5@hotmail.com  
JO8-1 trainers: Henri Hooge 06-10159002 estherenhenri@gmail.com woensdag:
  Gerard Koops 06-51520734 lgkoops@home.nl 18.00 – 19.00 uur
  Jens de Lange 06-23756659 jensdelange04@gmail.com  
  Runar Vorsteveld 06-11148185 wichanne@ziggo.nl  
  leiders: Leon Hofma 06-25590003 l-eon@outlook.com  
  Edwin Lahuis 06-27257252 e.lahuis@hotmail.com