VV Sweel heeft één hoofdbestuur dat is samengesteld uit onderstaande personen. Er zijn een aantal aandachtsgebieden verdeeld onder de bestuursleden.  Verder wordt er binnen de vereniging gewerkt met een aantal commissies en hierin zijn een heel aantal vrijwilligers actief.

Download het organogram van vv Sweel

Hoofdbestuur vv Sweel:

Voorzitter / dagelijks bestuur
Alfred Vrieling
Aandachtsgebied: Algemene zaken en communicatie, dagelijks bestuur

Penningmeester / dagelijks bestuur
Anoek van der Weide
Aandachtsgebied: Financiën, dagelijks bestuur
Contact. T: 06 2001 6939, E: penningmeester@vvsweel.nl

Secretaris / dagelijks bestuur 
Hilde Rotmensen
Aandachtsgebied: secretariaat, wedstrijdsecretariaat jeugd, dagelijks bestuur
Contact: T 06-13579730, E: secretaris@vvsweel.nl

Wedstrijdsecretaris senioren
Gerard Koops
Contact. T: 06-27617770, E: wedstrijdsecretaris@vvsweel.nl

Bestuursleden

Wichard Vorsteveld
Aandachtsgebied: Coordinator senioren
Contact: T. 06-42616847, E: wichardv@gmail.com

Henk Nijenbanning
Aandachtsgebied: Voetbalzaken Jeugd

Rene Lanting
Aandachtsgebied: Faciliteiten beheerder (Materialen, Kantine, Kleding)
Contact: T. 06-31917432, E: lantingr@hotmail.com

Remko Koopman

Jan Pol

 

Ledenadministratie (geen onderdeel bestuur)
Ada Sikken / Gerda Looije
ledenadministratie@vvsweel.nl