VV Sweel heeft één hoofdbestuur dat is samengesteld uit onderstaande personen. Er zijn een aantal aandachtsgebieden verdeeld onder de bestuursleden.  Verder wordt er binnen de vereniging gewerkt met een aantal commissies en hierin zijn een heel aantal vrijwilligers actief.

Hoofdbestuur vv Sweel:

Voorzitter / dagelijks bestuur
Alfred Vrieling
Aandachtsgebied: Algemene zaken en communicatie, dagelijks bestuur
E: voorzitter@vvsweel.nl

Penningmeester / dagelijks bestuur
Anoek van der Weide
Aandachtsgebied: Financiën, dagelijks bestuur
T: 06 2001 6939, E: penningmeester@vvsweel.nl

Secretaris / dagelijks bestuur 
Hilde Rotmensen
Aandachtsgebied: secretariaat, wedstrijdsecretariaat jeugd, dagelijks bestuur
T 06-13579730, E: secretaris@vvsweel.nl

Wedstrijdsecretaris senioren
Gerard Koops
T: 06-27617770, E: wedstrijdsecretaris@vvsweel.nl

Bestuursleden

Wichard Vorsteveld
Aandachtsgebied: Coordinator senioren
T. 06-42616847, E: wichardv@gmail.com

Henk Nijenbanning
Aandachtsgebied: Voetbalzaken Jeugd
E: jeugdzaken@vvsweel.nl

Rene Lanting
Aandachtsgebied: Faciliteiten beheerder (Materialen, Kantine, Kleding)
T. 06-31917432, E: lantingr@hotmail.com

Remko Koopman
Aandachtsgebied: Coördinatie senioren
E: remkokoopman84@gmail.com

Jan Pol
Aandachtsgebied: Sponsoring
E:

 

Ledenadministratie (geen onderdeel bestuur)
Ada Sikken / Gerda Looije
ledenadministratie@vvsweel.nl

 

Commissies

Sponsor commissie:
Gert Naber, Geert Kiers, Lennart Elders, Bart Meems, Jan Pol, Jan Rein Koopman

Toernooi commissie:
Jaap Scholing, Hester Pronk, Thomas Kamman, Karin Eleveld, Arnald Epping, Henri Hooge, Gert Willems

Scheidrechters commissie:
Paul Blaauwgeers, Gertjan Zuur, Jan Hidding, Roelf van Veen

Fondswerving commissie:
Anoek van der Weide, Anita Speelman, Geesje Meijerink, Hilde Rotmensen

Indeling kantinedienst: Annemiek Vorsteveld

Beheer website: Gerda Looije, Jan Hooge, Thomas Kamman