Kantinedienst september 2017 (update)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kun je niet op het aangegeven tijdstip, dan moet je zelf zorgen dat je iemand anders vindt of ruilt!

Verzoek:
Beste leden/ouders: Als jullie op het sportpark aanwezig zijn en het is druk in de kantine, zouden jullie dan zo vriendelijk willen zijn indien nodig om (tijdelijk) assistentie te verlenen (tafels schoonmaken, opruimen/achter de bar helpen etc..), we moeten het tenslotte samen doen.

 

Vrijdag 1 september
Zaterdag 2 september 08.30 –  11.45 Ouders Mans Wilkens
Ouders Nick Abbing
11.45 – 14.45 Ouders Niels Kuipers
Ouders Kris Manting
14.45 – 16.45 Karin Eleveld

Ellen Mekkes

17.00 – eind > Jurjen Huitema
Zondag 3 september > 08.45 – 12.00 > Martijn Hilbrands >
12.00 – 15.00 > Jos van der Spoel >
16.30 – eind > Ruben Looije >
Maandag 4 september > 19.00 – eind > Selectie zelf >
> Ouders Tim Popken >
Dinsdag 5 september > 19.00 – eind > Selectie zelf >

Ouders Martijn Adema >

Woensdag 6 september > 19.00 – eind > Stefan Hemmen >
Donderdag 7 september > Gert Willems >
Vrijdag 8 september >
Zaterdag 9 september > 08.30 – 11.45 > Ouders Finn Willems >
> Ouders Anne-Lynn Askes >
11.45 – 14.45 > Ouders Wilco Haddering >
> Ouders Stefan Pol >
14.45 – 17.00 > Kirsten Germs >

Gea Wiebing >

17.00 – eind > Jaap Haan >
Zondag 10 september > 08.45 – 12.30 > Siebert Looije >

Douwe Bruinsma >

12.30 – 17.00 > Robert Bos >
> Twan ten Hoor >
17.00 – eind > JanRoelof Jansen >
Maandag 11 september > Selectie zelf >

Ouders Elon de Lange >

Dinsdag 12 september > Selectie zelf >
Woensdag 13 september > Jeffrey de Vries >
Donderdag 14 september > Jeroen Amersfoort >
Vrijdag 15 september > 19.30 – eind >
Zaterdag 16 september > 08.30 – 11.45 > Ouders Ollie Been >
> Ouders Freek Schevers >
11.45 – 14.45 > Ouders Dylan Hobma >
> Ouders Thijs Oldengarm >
14.45 – 17.00 > Gerlin Mulder >
> Ilse de Regt >
17.00 – eind > Anne Hajes >
Zondag 17 september > 08.45 – 12.30 > Mark Nijenbanning >
12.30 – 17.00 > Eduard Lahuis >

Frank Nijenbanning >

17.00 – eind > Florian Bobbe >
Maandag 18 september > Selectie zelf
Dinsdag 19 september > Ouders Jeroen Woldring
Woensdag 20 september > Lennart Elders >
Donderdag 21 september > Bernd Hollander >
Vrijdag 22 september >
Zaterdag 23 september > 09.00 – 12.30 > Ouders Melvyn Hein >

Ouders Bjorn Slotboom >

12.30 – 15.30 > Ouders Iris Meijering >

Ouders Lotte Pronk >

15.30 – eind > Kees Versteegt >

Emma de Goede >

Zondag 24 september > 08.30 – 12.30 > Arnold Nijenbanning >
12.30 – 14.30 > Giel Bakker >
16.30 – eind > Jeroen Dijkstra >
Maandag 25 september > Selectie zelf >

Ouders Justin Scheffer >

Dinsdag 26 september > Selectie zelf >
Woensdag 27 september > Kristian Elders >
Donderdag 28 september > GertJan Reinders >
Vrijdag 29 september >
Zaterdag 30 september > 08.30 – 12.30 > Ouders Linda Klingenberg >

Ouders Karlijn Abbing >

12.30 – 16.45 > Ouders Joris Janse >

Ouders Jasper Schieven >

16.45 – eind > Jeroen Kiers >
Zondag 1 oktober > 08.30 – 12.30 > Martijn Hibrands >
12.30 – 16.30 > Bart Meems >

Guus Eggen >

16.30 – eind > Arjan Kalsbeek >