Kantinedienst oktober 2017

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kun je niet op het aangegeven tijdstip, dan moet je zelf zorgen dat je iemand anders vindt of ruilt!

Verzoek:
Beste leden/ouders: Als jullie op het sportpark aanwezig zijn en het is druk in de kantine, zouden jullie dan zo vriendelijk willen zijn indien nodig om (tijdelijk) assistentie te verlenen (tafels schoonmaken, opruimen/achter de bar helpen etc..), we moeten het tenslotte samen doen.

Zondag 1 oktober 08.30 – 12.30 Martijn Hibrands
12.30 – 16.30 Bart Meems

Guus Eggen

16.30 – eind Arjan Kalsbeek

1 extra selectiespeler

Maandag 2 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Dinsdag 3 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Woensdag 4 oktober 19.00 – eind BertJan Volders
Donderdag 5 oktober 19.00 – eind Theo Wiebing
Vrijdag 6 oktober
Zaterdag 7 oktober 08.30 – 12.00 Ouder Erwin Sloots

Ouder Noël Kuipers

12.00 – 16.00 Ouder Nienke Tielken

Ouder Robine van t Hull

16.00 – eind Wietse Vugteveen
Marc Stevens
Zondag 8 oktober 8.45 – 12.15 Michiel Hofman
12.15 – eind Karl Kruimink
17.00 – eind Jonne Reinds

1 extra selectiespeler

Maandag 9 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Dinsdag 10 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Woensdag 11 oktober 19.00 – eind Hans Lanting
Donderdag 12 oktober 19.00 – eind Sjoert Ubels
Vrijdag 13 oktober 19.00 – 22.00 Gerwin Hidding
Zaterdag 14 oktober 9.00 – 12.00 Ouders Krijn Smidt

Ouders Ingmar Knol

12.00 – 15.00 Ouders Tariq van Breemen

Ouders Tom Tempelman

17.00 – eind Egbert Vugteveen

Robin Schonewille

Zondag 15 oktober 08.45 – 12.30 Jesper Reuvers
12.30 – 16.30 Rolf Nijhoving

Menno Tangenberg

16.30 – eind Richard Speelman

1 extra selectiespeler

Maandag 16 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Dinsdag 17 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Woensdag 18 oktober 19.00 – eind Jeroen Zantingh
Donderdag 19 oktober 19.00 – eind Harry Kuipers
Vrijdag 20 oktober
Zaterdag 21 oktober 09.00 – 12.00 Ouders Alex Kleinheerenbrink

Ouders Stan Kroeze

13.30 – 17.00 Ronnie Seubers

Rink Jutstra

17.00 – eind Jordy Darneviel

Ron Holscher

Zondag 22 oktober 08.45 – 12.30 Jorrit Reuvers
12.30 – 15.00 Rudi Kuipers
17.00 – eind Remmert Verbrugge

1 extra selectiespeler

Maandag 23 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Dinsdag 24 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Woensdag 25 oktober 19.00 – eind JanRoelof Mulder
Donderdag 26 oktober 19.00 – eind Henk Reinders
Vrijdag 27 oktober
Zaterdag 28 oktober 08.30 – 12.00 Ouders Niels Hollander

Ouders Jesse Jansens

12.00 – 16.00 Jeanet Schouten

Diane Bruinsma

16.00 – eind Michel Lanjouw

Henrike Vugteveen ( na de wedstrijd )

Zondag 29 oktober 08.45 – 12.30 Jasper van der Veen
12.30 – 16.30 Gert Vrielink

Mollie Klein

16.30 – eind Patrick Zwiers

1 extra selectiespeler

Maandag 30 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Dinsdag 31 oktober 19.00 – eind Selectie zelf
Woensdag 1 november 19.00 – eind Jeroen Seubers
Donderdag 2 november 19.00 – eind Arnald Epping
Vrijdag 3 november 18.45 – 21.00 Anoek van der Weide
Nanglia van Eijk
Zaterdag 4 november 08.30 – 12.00 Ouders Alwin Nijenbanning
Ouders Michon Askes
12.00 – 15.30 Lars Prinsen

Tom ter Avest

17.00 – eind Sander de Groot

Ilse Nijenbanning

Zondag 5 november 08.45 – 12.30 Martijn van der Veen
12.30 – 15.00 Jos Naber
17.00 – eind Wouter van der Veen

1 extra selectiespeler